Aylık Olarak Tahsil Edilir

Sadece kredi kartlarıyla abonelik oluşturulabilir. Paket ücreti 30 günlük ücretsiz kullanım süresi sonrasında aylık olarak tahsil edilir.

30 Gün Ücretsiz

İlk abonelik esnasında herhangi bir ücret alınmaz.

30 gün boyunca tüm programlar ücretsiz olarak kullanılabilir. 30 gün içerisinde hiçbir ücret ödenmeden iptal edilebilir.

30 Gün Ücretsiz
Her Zaman İptal Edilebilir

Her Zaman İptal Edilebilir

30 günlük ücretsiz süre sonrasında profesyonel abonelik başladığı andan itibaren istenildiği zaman iptal edilir.

Paket iptal edildiğinde aylık yenilenme süresine kadar kullanım hakkı devam eder. Sonrasında otomatik olarak abonelik sona erer ve kart bilgileri silinir.

3 Kullanıcı Dahil

Paket ücretine 3 kullanıcı dahildir. Paket abonesi olan yönetici kullanıcı; 2 farklı kullanıcıyı daha hesabına tanımlayabilir.

Toplam 3 kişi tek paket ücretiyle tüm programları sınırsız olarak kullanır. Ek kullanıcılar istenilen zamanda eklenebilir, değiştirilebilir.

Ek kullanıcıların “Kullanıcı Adı” bilgilerinin tarafımıza E-Mail atılması yeterlidir.

3 Kullanıcı Dahil
3 Kişiden Fazla Kullanıcı

3 Kişiden Fazla Kullanıcı

15 kişiye kadar paketinizi yükseltebilirsiniz. Toplam 3 kullanıcıdan sonraki her bir ek kullanıcı için yıllık +22 TL ücret ile toplam 15 kişiye kadar üyelik paketinizi yükseltebilirsiniz.

Paketinizi ilk defa satın aldıktan sonra ek kullanıcı sayısını tarafımıza bildirmenizin ardından paketinizi yükseltebilirsiniz.

Ek kullanıcıların “Kullanıcı Adı” bilgilerinin tarafımıza E-Mail atılması yeterlidir.15 kişiden fazla kullanıcılı Kurumsal Paketimizin avantajlarından yararlanmak ve bilgi almak için lütfen tarafımızla iletişime geçiniz.

8 Programın Tamamı Dahil

Tüm programlar sınırsız olarak kullanılır. Güncellemeler için herhangi bir işleme gerek duymaz ve tüm programlar anlık olarak güncellenir.

Yeni eklenecek program veya özelliklerin tamamı paket fiyatına dahildir.

Yeni üyelere kısa süreliğine ve tüm paketlerde geçerli %45 indirim tanımlanmıştır. Şimdi ücretsiz üye olun ve tüm programları ücretsiz deneyin.

Programlar Panelini İncele Kapat