Yıllık Olarak Satın Alınır

Sadece bankadan bankaya para transferi yöntemiyle abonelik oluşturulabilir. Kredi kartı veya banka kartı gerektirmez. Havale, EFT veya Swift yöntemleriyle gönderilebilir. En fazla 3 yıllık kullanım hakkı satın alınabilir. Bir yıldan fazla satın alınan haklar için bildirim yapılmalıdır.

Kendiliğinden Sona Erer

Profesyonel abonelik başladığı andan itibaren satın alınan süre sonunda kullanım hakları kendiliğinden sona erer ve otomatik yenilenmez.

Yeni kullanım hakları için tekrar satın alınmalıdır.

Kendiliğinden Sona Erer
3 Kullanıcı Dahil

3 Kullanıcı Dahil

Paket ücretine 3 kullanıcı dahildir. Paket abonesi olan yönetici kullanıcı; 2 farklı kullanıcıyı daha hesabına tanımlayabilir.

Toplam 3 kişi tek paket ücretiyle tüm programları sınırsız olarak kullanır. Ek kullanıcılar istenilen zamanda eklenebilir, değiştirilebilir.

Ek kullanıcıların “Kullanıcı Adı” bilgilerinin tarafımıza E-Mail atılması yeterlidir.

3 Kişiden Fazla Kullanıcı

15 kişiye kadar paketinizi yükseltebilirsiniz. Toplam 3 kullanıcıdan sonraki her bir ek kullanıcı için yıllık +220 TL ücret ile toplam 15 kişiye kadar üyelik paketinizi yükseltebilirsiniz.

Paketinizi ilk defa satın alırken veya sonrasında ek kullanıcı ücretini ödeyerek paketinizi yükseltebilirsiniz. Ek kullanıcıların “Kullanıcı Adı” bilgilerinin tarafımıza E-Mail atılması yeterlidir.

15 kişiden fazla kullanıcılı Kurumsal Paketimizin avantajlarından yararlanmak ve bilgi almak için lütfen tarafımızla iletişime geçiniz.

3 Kişiden Fazla Kullanıcı
8 Programın Tamamı Dahil

8 Programın Tamamı Dahil

Tüm programlar sınırsız olarak kullanılır. Güncellemeler için herhangi bir işleme gerek duymaz ve tüm programlar anlık olarak güncellenir.

Yeni eklenecek program veya özelliklerin tamamı paket fiyatına dahildir.

Banka Bilgileri

Kullanıcı adınızı ve ödeme dekontunu info@fullegal.com E-Mail adresimize veya Whatsapp Destek hattımıza gönderiniz. Programların aktivasyonu yapıldığında bizden bildirim alacaksınız.

Üyelik sürenizin sonunda paketinizi yenilemenizi size hatırlatacağız.

Ülke: Türkiye Cumhuriyeti
Banka: Ziraat Bankası
Hesap Sahibi: Fullegal Yazılım Limited Şirketi
IBAN Numarası: TR40 0001 0004 2595 1217 5450 01
SWIFT: TCZBTR2A
1 Yıllık Paket Ücreti: 490 TL

Yeni üyelere kısa süreliğine ve tüm paketlerde geçerli %45 indirim tanımlanmıştır. Şimdi ücretsiz üye olun ve tüm programları ücretsiz deneyin.

Programlar Panelini İncele Kapat