Belangrijke juridische mededeling
Conclusie van advocaat-generaal Darmon van 14 februari 1989. - WILHELM SCHMITT TEGEN BUNDESVERSICHERUNGSANSTALT FUER ANGESTELLTE. - VERZOEK OM EEN PREJUDICIELE BESLISSING, INGEDIEND DOOR HET SOZIALGERICHT HAMBURG. - ARTIKEL 51 EEG-VERDRAG - MOGELIJKHEID TOT NABETALING VAN PENSIOENPREMIES. - ZAAK 29/88.
Jurisprudentie 1989 bladzijde 00581
Pub.RJ bladzijde Pub somm
Conclusie van de advocaat generaal
++++
Advocaat-generaal M . Darmon heeft op 14 februari 1989 conclusie genomen . (*) Hij heeft het Hof in overweging gegeven, te verklaren voor recht :
Artikel 51 EEG-Verdrag en verordening nr . 1408/71 van de Raad van 14 juni 1971 betreffende de toepassing van de sociale-zekerheidsregelingen op loontrekkenden en hun gezinnen, die zich binnen de Gemeenschap verplaatsen, zijn niet van toepassing bij de bepaling van de voorwaarden van aansluiting bij een verplicht of vrijwillig stelsel van sociale zekerheid .
(*) Oorspronkelijke taal : Frans .
Top