31.8.2013
LT
Europos Sąjungos oficialusis leidinys
C 252/50
2013 m. birželio 24 d. Tarnautojų teismo antrosios kolegijos nutartis byloje Mateo Pérez prieš Komisiją
(Byla F-144/11) (1)
(Viešoji tarnyba - Atviras konkursas - Prašymas panaikinti pranešimo apie konkursą klaidų ištaisymą - Klaidų ištaisymas nenustatant sąlygų, dėl kurių ieškovas negalėtų dalyvauti konkurse - Asmens nenaudai priimto akto nebuvimas - Neleidimas laikyti egzaminų - Priimtinumas - Terminas ieškiniui pareikšti - Vėlavimas - Akivaizdus nepriimtinumas)
2013/C 252/92
Proceso kalba: ispanų
Šalys
Ieškovas: Carlos Mateo Pérez (Alikantė, Ispanija), atstovaujamas advokato I. Ruiz García
Atsakovė: Europos Komisija, atstovaujama J. Currall ir J. Baquero Cruz
Dalykas
Prašymas panaikinti sprendimą neleisti ieškovui laikyti egzaminų po pranešimo apie konkursą pakeitimo, kuriuo buvo panaikintas eliminuojantis balas už elgesio tam tikrose situacijose d) testą.
Rezoliucinė dalis
1)
Atmesti ieškinį kaip akivaizdžiai nepriimtiną.
2)
Europos Komisija padengia savo ir Carlos Mateo Pérez bylinėjimosi išlaidas, patirtas nuo 2012 m. kovo 14 d., t. y. nuo atsiliepimo į ieškinį pateikimo datos.
3)
Carlos Mateo Pérez padengia savo bylinėjimosi išlaidas, patirtas iki 2012 m. kovo 14 d.
(1) OL C 65, 2012 3 3, p. 27.
Full & Egal Universal Law Academy