28.7.2014
LV
Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis
C 245/15
Prasība, kas celta 2014. gada 1. aprīlī – Mederer/ITSB – Cadbury Netherlands International Holdings (“Gummi Bear-Rings”)
(Lieta T-210/14)
2014/C 245/21
Valoda, kādā sagatavots prasības pieteikums – angļu
Lietas dalībnieki
Prasītāja: Mederer GmbH (Fürth, Vācija) (pārstāvji – C. Sachs un O. Ruhl, advokāti)
Atbildētājs: Iekšējā tirgus saskaņošanas birojs (preču zīmes, paraugi un modeļi)
Otra procesa ITSB Apelāciju padomē dalībniece: Cadbury Netherlands International Holdings BV (Breda, Nīderlande)
Prasītājas prasījumi:
—
atcelt Iekšējā tirgus saskaņošanas biroja (preču zīmes, paraugi un modeļi) Apelāciju piektās padomes 2013. gada 16. decembra Lēmumu lietā R 225/2013–5;
—
piespriest atbildētājam un otrai procesa ITSB Apelāciju padomē dalībniecei atlīdzināt procesā ITSB radušos izdevumus un tiesvedībā Vispārējā tiesā radušos tiesāšanās izdevumus.
Pamati un galvenie argumenti
Kopienas preču zīmes reģistrācijas pieteikuma iesniedzēja: prasītāja
Attiecīgā Kopienas preču zīme: grafiska preču zīme, kas ietver vārdiskus elementus “Gummi Bear-Rings”, attiecībā uz precēm, kas ietilpst 30. klasē – Starptautiska preču zīmes reģistrācija Nr. 1 0 51 028, kas attiecas uz Eiropas Savienību
Iebildumu procesā pretstatītās preču zīmes vai apzīmējuma īpašniece: Cadbury Netherlands International Holdings BV
Pretstatītā preču zīme vai apzīmējums: grafiska preču zīme, kas ietver vārdisku elementu “Gummi”
Iebildumu nodaļas lēmums: iebildumus apmierināt
Apelāciju padomes lēmums: apelācijas sūdzību noraidīt
Izvirzītie pamati: Regulas Nr. 207/2009 8. panta 1. punkta b) apakšpunkta un 76. panta 1. punkta pārkāpums
Full & Egal Universal Law Academy