3.9.2018
NL
Publicatieblad van de Europese Unie
C 311/13
Arrest van het Gerecht van 12 juli 2018 — Consejo Regulador del Cava/EUIPO — Cave de Tain-L’Hermitage, union des propriétaires (CAVE DE TAIN)
(Zaak T-774/16) (1)
([„Uniemerk - Nietigheidsprocedure - Uniebeeldmerk CAVE DE TAIN - Oudere oorsprongsbenaming „cava” - Begrip„voorstelling” van een beschermde oorsprongsbenaming - Artikel 103, lid 2, onder b), van verordening (EU) nr. 1308/2013”])
(2018/C 311/13)
Procestaal: Engels
Partijen
Verzoekende partij: Consejo Regulador del Cava (Villafranca del Penedès, Spanje) (vertegenwoordiger: C. Prat, advocaat)
Verwerende partij: Bureau voor intellectuele eigendom van de Europese Unie (vertegenwoordigers: E. Zaera Cuadrado en D. Walicka, gemachtigden)
Andere partij in de procedure voor de kamer van beroep van het EUIPO, interveniërend voor het Gerecht: Cave de Tain-L’Hermitage, union des propriétaires (Tain-L’Hermitage, Frankrijk) (vertegenwoordiger: J.-P. Stouls, advocaat)
Voorwerp
Beroep tegen de beslissing van de vierde kamer van beroep van het EUIPO van 5 september 2016 (zaak R 980/2015-4) inzake een nietigheidsprocedure tussen Consejo Regulador del Cava en Cave de Tain-l’Hermitage, union des propriétaires
Dictum
1)
Het beroep wordt verworpen.
2)
Consejo Regulador del Cava wordt verwezen in de kosten.
(1) PB C 6 van 9.1.2017.
Full & Egal Universal Law Academy