3.7.2017
NL
Publicatieblad van de Europese Unie
C 213/16
Hogere voorziening ingesteld op 16 februari 2017 door Redpur GmbH tegen het arrest van het Gerecht (Zevende kamer) van 15 december 2016 in zaak T-227/15, Redpur GmbH/Bureau voor intellectuele eigendom van de Europese Unie
(Zaak C-86/17 P)
(2017/C 213/19)
Procestaal: Duits
Partijen
Rekwirante: Redpur GmbH (vertegenwoordiger: S. Schiller, Rechtsanwalt)
Andere partij in de procedure: Bureau voor intellectuele eigendom van de Europese Unie (EUIPO), Redwell Manufaktur GmbH
Conclusies
Rekwirante verzoekt om:
—
vernietiging van het arrest van het Gerecht van de Europese Unie van 15 december 2016 (T-227/15) en afwijzing van de oppositie;
—
verwijzing van het EUIPO in de kosten die verzoekster in de onderhavige procedure zijn opgekomen;
—
verwijzing van Redwell Manufaktur GmbH in de kosten die verzoekster in de procedure voor de oppositieafdeling en in de procedure voor de kamer van beroep zijn opgekomen.
Middelen en voornaamste argumenten
Aanvrager van het Uniemerk: verzoekster
Betrokken Uniemerk: het woordmerk „Redpur” voor waren van klasse 11 — Uniemerkaanvraag nr. 10 934 305
Houder van het merk of teken op basis waarvan oppositie is ingesteld: andere partij in de procedure
Oppositiemerk- of teken: Uniewoordmerk nr. 004769717 „redwell INFRAROT HEIZUNGEN” voor waren van klasse 11; Oostenrijks woordmerk nr. 232549 „Redwell” voor waren van klasse 11; internationaal woordmerk (WIPO) met inschrijvingsnummer 914971, „Redwell”, voor waren van klasse 11 en handelsnaam in Oostenrijk „REDWELL Manufaktur GmbH” voor „verwarmingsinstallaties en ruimteverwarmingstoestellen, met name infraroodverwarmingen en -verwarmingsapparatuur”.
Beslissing van de oppositieafdeling: toewijzing van de oppositie
Beslissing van de kamer van beroep: verwerping van het beroep
Middel: schending van artikel 8, lid 1, onder b), van verordening nr. 207/2009 (1)
(1) Verordening (EG) nr. 207/2009 van de Raad van 26 februari 2009 inzake het Uniemerk (PB L 78, blz. 1)..
Full & Egal Universal Law Academy