5.11.2018
NL
Publicatieblad van de Europese Unie
C 399/34
Arrest van het Gerecht van 20 september 2018 — Kwizda Holding/EUIPO — Dermapharm (UROAKUT)
(Zaak T-266/17) (1)
([„Uniemerk - Oppositieprocedure - Aanvraag voor Uniewoordmerk UROAKUT - Ouder nationaal en internationaal beeldmerk UroCys - Relatieve weigeringsgrond - Geen verwarringsgevaar - Bevoegdheid tot herziening - Artikel 8, lid 1, onder b), van verordening (EG) nr. 207/2009 [thans artikel 8, lid 1, onder b), van verordening (EU) 2017/1001]”])
(2018/C 399/46)
Procestaal: Duits
Partijen
Verzoekende partij: Kwizda Holding GmbH (Wenen, Oostenrijk) (vertegenwoordigers: L. Wiltschek, D. Plasser en K. Majchrzak, advocaten)
Verwerende partij: Bureau voor intellectuele eigendom van de Europese Unie (vertegenwoordiger: S. Hanne, gemachtigde)
Andere partij in de procedure voor de kamer van beroep van het EUIPO, interveniërend voor het Gerecht: Dermapharm GmbH (Wenen) (vertegenwoordigers: H. Kunz-Hallstein en R. Kunz-Hallstein, advocaten)
Voorwerp
Beroep tegen de beslissing van de vierde kamer van beroep van het EUIPO van 7 maart 2017 (zaak R 1221/2016-4) inzake een oppositieprocedure tussen Dermapharm en Kwizda Holding
Dictum
1)
De beslissing van de vierde kamer van beroep van het Bureau voor intellectuele eigendom van de Europese Unie (EUIPO) van 7 maart 2017 (zaak R 1221/2016-4) wordt vernietigd.
2)
De door Dermapharm GmbH ingestelde oppositie wordt afgewezen.
3)
Het EUIPO zal zijn eigen kosten dragen alsook die van Kwizda Holding GmbH, met inbegrip van die welke zijn opgekomen in de procedure voor de kamer van beroep.
4)
Dermapharm zal haar eigen kosten dragen.
(1) PB C 202 van 26.6.2017.
Full & Egal Universal Law Academy