19.3.2018
SL
Uradni list Evropske unije
C 104/42
Sklep predsednika Splošnega sodišča z dne 23. januarja 2018 – Seco Belgium in Vinçotte/Parlament
(Zadeva T-812/17 R)
((Začasna odredba - Javna naročila - Predlog za odlog izvršitve - Umik izpodbijanega akta - Delna ustavitev postopka - Predlog za izdajo plačilnega naloga - Neobstoj nujnosti))
(2018/C 104/55)
Jezik postopka: francoščina
Stranke
Tožeči stranki: Seco Belgium (Bruselj, Belgija), Vinçotte (Vilvoorde, Belgija) (zastopnika: A. Delvaux in R. Simar, odvetnika)
Tožena stranka: Evropski parlament (zastopnici: P. López-Carceller in Z. Nagy, agentki)
Predmet
Predlog, ki temelji na členih 278 in 279 PDEU in s katerim se želi doseči, prvič, odlog izvršitve odločbe Parlamenta 1. decembra 2017 o zavrnitvi ponudbe, ki so jo tožeče stranke vložile v okviru javnega razpisa 06D 20/2017/M005, naslovljenega „Naloge nadzora in tehničnega svetovanja v okviru pridobivanja, projektiranja in gradbenih del v Evropskem parlamentu v Bruslju“ in dodelitvi naročila drugemu ponudniku, in, drugič, izdajo plačilnega naloga zoper Parlament.
Izrek
1.
O predlogu za odlog izvršitve odločbe Evropskega parlamenta z dne 1. decembra 2017 o zavrnitvi ponudbe družb Seco Belgium in Vinçotte v okviru javnega razpisa 06D 20/2017/M005, naslovljenega „Naloge nadzora in tehničnega svetovanja v okviru pridobivanja, projektiranja in gradbenih del v Evropskem parlamentu v Bruslju“ in dodelitvi naročila drugemu ponudniku ni treba odločati.
2.
Predlog za izdajo začasne odredbe se v preostalem zavrne.
3.
Sklep z dne 21. decembra 2017, Seco Belgium in Vinçotte/Parlament (T-812/17 R), se razveljavi.
4.
Odločitev o stroških se pridrži.