5.2.2018
LV
Eiropas Savienības Oficiālais Vēstnesis
C 42/28
Prasība, kas celta 2017. gada 31. oktobrī – Asociación de Usuarios de Bancos, Cajas y Seguros de España/VNV
(Lieta T-735/17)
(2018/C 042/42)
Tiesvedības valoda – spāņu
Lietas dalībnieki
Prasītāja: Asociación de Usuarios de Bancos, Cajas y Seguros de España (Adicae Consumidores Críticos y Responsables) (Saragosa [Zaragoza], Spānija) (pārstāvis – J. Llanos Acuña, advokāts)
Atbildētāja: Vienotā noregulējuma valde
Prasījumi
Prasītāja lūdz Vispārējo tiesu atcelt un atstāt bez iedarbības apstrīdēto lēmumu.
Pamati un galvenie argumenti
Šī prasība ir vērsta pret Vienotās noregulējuma valdes 2017. gada 7. jūnijā izpildes sesijā pieņemto lēmumu (Lēmums SRB/EES/2017/08), ar ko tika paredzēta vienotās noregulējuma shēmas aktivizēšana un tās piemērošana Spānijas bankai Banco Popular Español, S.A.
Pamati un galvenie argumenti ir līdzīgi tiem, kuri ir izvirzīti lietās: T-478/17 Mutualidad de la Abogacía un Hermandad Nacional de Arquitectos Superiores y Químicos/Vienotā noregulējuma valde, T-481/17 Fundación Tatiana Pérez de Guzmán y Bueno un SFL/Vienotā noregulējuma valde, T-482/17 Comercial Vascongada Recalde/Komisija un Vienotā noregulējuma valde, T-483/17 García Suárez un citi/Komisija un Vienotā noregulējuma valde, T-484/17 Fidesban un citi/Vienotā noregulējuma valde, T-497/17 Sánchez del Valle y Calatrava Real State 2015/Komisija un Vienotā noregulējuma valde un T-498/17 Pablo Álvarez de Linera Granda/Komisija un Vienotā noregulējuma valde.