Taslak Dilekçeler

Taslak Dilekçeler

Dilekçe yazımına hızlı bir başlangıç için tasarlandı. Dava, Cevap, Talep & Beyan dilekçelerini içerir. Tüm hukuk alanlarında ve Mahkeme türlerinde; tüm dava türlerinde yazıldı. Ayrıca sözleşmeler ve genel evrak tiplerinde taslaklar içerir. Profesyonellerce dilekçe kurallarına uyarak hazırlandı.

Hap Bilgiler

Dava ile ilgili hap bilgileri size sunar. Yetki, görev, zaman aşımı gibi tüm konularda size hatırlatmalar yapar. Dilekçenizi kontrol etmeniz için ideal.

Taslak Dilekçeler Taslak Dilekçeler

Dilekçede Tüm Konular Yazıldı

Talepler için başlıklar, açıklamalar, delil listesi ve talep sonucu hazır. İhtiyaç duyulmayanlar silinmek için ayrı başlıklarda bekler. Birkaç dokunuşla dilekçeniz profesyonelce ve hatasız şekilde hazır olur, zaman size kalır.

UDF ve PDF Formatlarında Hazır

UDF formatında yazıldı ve indirmeye hazır. Şablon bozulmadan UDF formatında çalışabilir ve dilekçenizi bitirebilirsiniz. Format düzeltmeleri için zaman kaybettirmez. PDF ile çıktı alarak çalışabilirsiniz.

Konusuz Taslak Dilekçeler

Tüm davalara uyarlanabilir konusuz dilekçeler ayrıca bulunur. Dava konusuna özel bilgi içermez ve şablon olarak size zaman kazandırır.